Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Robot sprzątający

ADLER

Robot sprzątający AD 7031

2017-04-04

W portfolio rodzimej marki pojawił się najnowszy robot dbający o czystość podłóg.

Czytaj więcej...
Robot sprzątający

SAMSUNG

Robot sprzątający Powerbot VR7000

2017-04-04

Znamy już kilka wersji Powerbota. Trzeba przyznać, że każda z nich była niezwykle udana, dlatego nie dziwi fakt, że modele sprzątające Samsunga są cenione i chętnie wybierane przez konsumentów.

Czytaj więcej...
Blender butelkowy

MPM

Blender butelkowy Quick & Easy MBL-20

2017-04-04

Jak wiadomo, sport to zdrowie. Ale obok niego ważna jest także dieta. Kiedy przed treningiem powinniśmy dostarczyć organizmowi dawkę węglowodanów złożonych, po treningu dobrze sprawdzi się koktajl białkowy, np. owocowy shake z jogurtem.

Czytaj więcej...
Dba o higienę jamy ustnej

PHILIPS

Dba o higienę jamy ustnej z FDI

2017-04-04

Philips połączył siły ze Światową Federacją Dentystyczną (FDI), by uczcić obchody Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej (WOHD) i uświadomić ludziom, jak istotna jest właściwa higiena jamy ustnej.

Czytaj więcej...
Pakowarka próżniowa

WACO

Pakowarka próżniowa VS 66

2017-04-04

Metoda pakowania próżniowego jest coraz bardziej doceniania przez polskie gospodarstwa domowe. Powód jest oczywisty – nie potrzebujemy już więcej pojemników z tworzywa.

Czytaj więcej...
Program lojalnościowy

NELRO DATA

Program lojalnościowy Connect Club

2017-04-03

Z dniem 1 kwietnia br. spółka Nelro Data SA wdrożyła swój pierwszy program dla partnerów zainteresowanych korzyściami z długoterminowej współpracy.

Czytaj więcej...
Program rejestracji

LEXAR

Program rejestracji produktów

2017-04-03

Wyłączny dystrybutor marki Lexar w Polsce, firma My Adventure Sp. z o.o., ogłosił wprowadzenie programu rejestracji produktów.

Czytaj więcej...
Głośnik Flip 4

JBL

Głośnik Flip 4

2017-04-03

Jedną z ciekawszych funkcji nowego głośnika JBL Flip 4 jest jego społecznościowy charakter. Dzięki technologii JBL Connect+ w tym samym czasie bezprzewodowo połączyć można ze sobą nawet 100 takich głośników. Daje to możliwość spontanicznego stworzenia naprawdę dużej imprezy – wystarczy, że każdy z zaproszonych gości przyniesie ze sobą swojego Flipa 4.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket