Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Latarki i lampy

OŚWIETLENIE

Latarki i lampy w różnych zastosowaniach

2019-10-07

Przenośne lampy i latarki zasilane przewodowo i bezprzewodowo z baterii lub akumulatorów umożliwiają oświetlenie trudno dostępnych miejsc w wielu miejscach w warsztacie, na budowie czy w pracach domowych.

Czytaj więcej...
Bezpieczna praca

ODZIEŻ ROBOCZA

Bezpieczna praca z odzieżą roboczą

2019-10-07

Już dawno minęły czasy, gdy odzież robocza stanowiła ekstrawagancję, a obraz fachowca stanowił mężczyzna w wytartych dżinsach i flaneli. Dziś odpowiednia odzież robocza zapewnia nie tylko komfortową i bezpieczną pracę. Przede wszystkim jest niezwykle praktyczna, a dobrze ubrany pracownik to także wizytówka fi rmy.

Czytaj więcej...
Przenośne ciepło

NAGRZEWNICE

Przenośne ciepło – zastosowanie nagrzewnic mobilnych

2019-10-07

Mają one wiele dziedzin zastosowań – od niewielkich pomieszczeń, jak biura w terenie, warsztaty i garaże, budownictwo, produkcja i logistyka, rolnictwo, po imprezy plenerowe. Korzystają z nich wojsko i służby ratunkowe.

Czytaj więcej...
Szybkie i sprawne wiercenie

WIERTARKI I WIERTŁA

Szybkie i sprawne wiercenie w różnych materiałach

2019-10-07

Wiertarki są w obecnych czasach używane powszechnie, nie tylko do celów zawodowych. Chyba każdy ma w swoim domowym warsztacie wiertarkę lub wiertarkowkrętarkę. Producenci dbają o odpowiednie zaawansowanie techniczne urządzeń, dlatego występują one na rynku w dziesiątkach postaci, różniących się parametrami roboczymi, elementami konstrukcji, a przede wszystkim przeznaczeniem. Olbrzymi wybór pozwala idealnie dopasować urządzenie do potrzeb każdego użytkownika.

Czytaj więcej...
Jesienna promocja

KAERCHER

Jesienna promocja dla specjalistów

2019-10-01

W swej jesiennej ofercie „Technologie dla branż” Kärcher proponuje całą gamę urządzeń, które nie tylko pozwolą łatwo utrzymać czystość, lecz także ich eksploatacja przełoży się na wymierne korzyści finansowe.

Czytaj więcej...
Bezpieczeństwo

NARZĘDZIA I PRZYRZĄDY

Bezpieczeństwo i precyzja w pracy elektryka

2019-09-26

Wybór odpowiedniego narzędzia ma duże znacznie dla szybkości i skuteczności prowadzonych prac montażowych i serwisowych. Ergonomiczna konstrukcja narzędzia wpływa na komfort i zmniejszenie zmęczenia pracownika.

Czytaj więcej...
Traktor ogrodowy

STIGA

Traktor ogrodowy Estate 3398 HW

2019-09-26

Duża moc i wydajność

Oferowany przez markę Stiga traktor ogrodowy Estate 3398 HW jest pojazdem, który ułatwia prace na dużych działkach, a dzięki dodatkowemu wyposażeniu będzie przydany nie tylko przy koszeniu.

Czytaj więcej...
Wiertnica spalinowa

KRYSIAK

Wiertnica spalinowa FW 52

2019-09-26

Nie tylko do ogrodu

Wiertnice spalinowe to niezwykle przydatne maszyny, które można wykorzystać zarówno w pracach ogrodowych, jak i budowlanych. Odciążą również pracowników od wymagającej fizycznej pracy.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket