Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wolnowar

CROCK-POT

Wolnowar CSC059X

2019-12-03

Smaczne i zdrowe gotowanie

Marka Crock-Pot powiększyła swoją ofertę wolnowarów o model CSC059X. Urządzenie ma obudowę w kolorze srebrno-miedzianym, więc prezentuje się niezwykle stylowo.

Czytaj więcej...
Czajnik

CAMRY

Czajnik CR 1271

2019-12-03

Styl w kuchni

Stylowe miedziane wykończenie to znak rozpoznawczy nowego czajnika elektrycznego marki Camry. Stanowi on ciekawą propozycję dla konsumentów, którzy swoim wnętrzom lubią nadawać charakter wyjątkowymi dodatkami.

Czytaj więcej...
Wolnowar

RUSSELL HOBBS

Wolnowar 25630-56

2019-12-03

Gotowanie sous vide

Marka Russell Hobbs powiększyła swoją ofertę urządzeń kuchennych o wolnowar z funkcją gotowania sous vide. Przy jego pomocy przygotujemy nie tylko smaczne, ale i zdrowe posiłki dla całej rodziny.

Czytaj więcej...
Pakowarka próżniowa

FOODSAVER

Pakowarka próżniowa VS1190X

2019-12-03

Oszczędność jedzenia i czasu

Marnotrawstwo żywności to jeden z bardziej dotkliwych problemów wynikających ze współczesnego konsumpcyjnego trybu życia. W swoim otoczeniu łatwo go rozwiążemy, wykorzystując pakowarkę próżniową.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

SONUS FABER

Kolumny głośnikowe Olympica Nova

2019-12-03

Włoski styl i wyjątkowe brzmienie

Firma Sonus faber wprowadza do oferty nową serię kolumn głośnikowych – Olympica Nova. Powstała ona na bazie istniejącej już linii Olympica. Tym samym łączy tradycję i innowacje techniczne, oferując zaawansowane rozwiązania, które stanowią cechę charakterystyczną włoskiej marki.

Czytaj więcej...
Soundbar

TCL

Soundbar TS7010

2019-12-03

Popraw brzmienie telewizora

W ofercie firmy TCL dostępny jest soundbar TS7010. Jest to 2.1-kanałowy system audio, który obsługuje dźwięk m.in. w standardzie Dolby Digital. Dzięki wykorzystywanym przetwornikom urządzenie może wzbogacić brzmienie praktycznie każdego odbiornika telewizyjnego.

Czytaj więcej...
Wzmacniacz

MONITOR AUDIO

Wzmacniacz IA40-3

2019-12-03

Kompaktowy model instalacyjny

Monitor Audio wprowadził do sprzedaży wzmacniacz instalacyjny IA40- 3. Stosunkowo niewielkich rozmiarów urządzenie wyposażone zostało w cyfrowe i analogowe wejścia oraz łączność Bluetooth. Dekoduje sygnał Dolby Digital.

Czytaj więcej...
Karta dźwiękowa

CREATIVE

Karta dźwiękowa Sound Blaster X3

2019-12-03

Karta z techniką Super X-Fi

Firma Creative zaprezentowała zewnętrzną kartę dźwiękową Sound Blaster X3. Jest to pierwszy z popularnej od lat serii Sound Blaster model, w którym zastosowano przełomową dla tego producenta, wielokrotnie nagradzaną technikę przetwarzania dźwięku Super X-Fi.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket