Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Okap

AKPO

Okap WK-10 Coral

2020-07-06

Wyspowa wygoda i elegancja

Ofertę stylowych okapów polskiej marki Akpo wzbogacił wyspowy model WK-10 Coral. Powstał on przede wszystkim z myślą o nowoczesnych aranżacjach kuchennych, a jego eleganckie wzornictwo z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom

Czytaj więcej...
Toflesz -

LUDZIE, FIRMY, PRODUKTY

Toflesz - producent okapów kuchennych na miarę XXI w.

2020-07-06

Firma Toflesz to jeden z czołowych producentów okapów w naszym kraju. Dzięki nieustannym inwestycjom w park maszynowy, przestrzeń magazynową i portfolio produktowe jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Czytaj więcej...
Bezpieczeństwo

CHECKPOINT SYSTEMS

Bezpieczeństwo pracowników i klientów

2020-07-06

Sytuacja związana z COVID-19 wpłynęła na zmiany w wielu sektorach usług. Wraz z ponownym otwarciem salonów pojawiło się wiele pytań o kształt handlu. Nowa rzeczywistość, która nadeszła wraz z pandemią, jest diametralnie inna zarówno pod względem zachowań konsumentów, jak i strategii prowadzenia handlu detalicznego.

Czytaj więcej...
Targi

IFA

Targi w nowej formule

2020-07-06

W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, berlińskie targi IFA odbędą się, ale w zupełnie nowej formule. Czas trwania imprezy będzie ograniczony do trzech dni: od 3 do 5 września, a IFA Global Markets potrwa od 3 do 6 września.

Czytaj więcej...
Innowacje

SAMSUNG

Innowacje pomagają służbie zdrowia

2020-07-06

Samsung podarował zakaźnym szpitalom jednoimiennym zrzeszonym w Polskiej Federacji Szpitali oraz Centralnemu Szpitalowi Klinicznemu MSWiA szafy odświeżające ubrania AirDresser.

Czytaj więcej...
INNaction

ŁSSE, APPLIA POLSKA

INNaction – Innowacje w praktyce

2020-07-06

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z Applia Polska zorganizowały cykl spotkań online, podczas których poruszano najważniejsze tematy związane z otwartymi innowacjami, wykorzystaniem 5G w przemyśle, VR, IoT, a także ochroną wytworzonych rozwiązań.

Czytaj więcej...
Działanie sieci handlowych

GfK

Działanie sieci handlowych podczas epidemii

2020-07-06

Zdecydowana większość konsumentów zaopatrujących się w sieciach handlowych dobrze ocenia ich dbałość o bezpieczeństwo i zabezpieczenie kupujących w czasie epidemii i zwiększonych wymagań sanitarnych.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket