Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Zielona energia

ENERGIA POLSKA

Zielona energia opanowuje świat

2020-05-01

Szkocja w tym roku osiągnie miks energetyczny w całości oparty na OZE (odnawialne źródła energii). Chiny i Indie inwestują ogromne sumy w rozwój tego sektora, a Google i Facebook razem z innymi technicznymi gigantami już teraz nabyli zasoby zielonej energii przewyższające moc takich krajów jak Wietnam czy Polska.

Czytaj więcej...
Z nowym magazynem w

MEDIA EXPERT

Z nowym magazynem w Poznaniu

2020-05-01

Firma Terg SA, właściciel elektromarketów Media Expert, wynajęła 1,8 tys. m2 powierzchni magazynowej oraz biurowo-socjalnej w kompleksie Prologis Park Poznań III. Najemcę w negocjacjach oraz uzgodnieniach warunków najmu wspierała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Czytaj więcej...
Dalszy rozwój

BSH

Dalszy rozwój w trosce o ekologię

2020-05-01

Mimo poważnych wyzwań w 2019 r. firma BSH Hausgeräte GmbH utrzymała pozycję światowego lidera w branży AGD. Obroty – wynoszące 13,2 mld euro – osiągnęły trzeci pod względem wielkości poziom w historii firmy, choć spadły o 1,2 proc. rdr. Wydatki na badania i rozwój wzrosły natomiast do 713 mln euro w 2019 r. Przy 5,4 proc. obrotu pobiły rekord z 2018 r. (5,0 proc.).

Czytaj więcej...
Niesie wsparcie

AMICA

Niesie wsparcie całej Polsce

2020-05-01

40 tys. złotych na rzecz Szpitala Powiatowego w Szamotułach. 15 pralek, 13 suszarek, 9 chłodziarek, 4 zamrażarki, 2 kuchenki mikrofalowe, dziesiątki sztuk małego AGD oraz inne wsparcie rzeczowe dla szpitali z całej Polski. To wsparcie, jakiego Grupa Amica udzieliła do dzisiaj placówkom medycznym z Wielkopolski i całego kraju w ramach walki z koronawirusem.

Czytaj więcej...
Dzieła sztuki

VESTFROST

Dzieła sztuki i nowoczesne AGD

2020-05-01

Firma Vestfrost ma w swoim portfolio wyjątkowe urządzenia z serii Art Collection. Są to trzy designerskie lodówki retro, w których wykorzystano reprodukcje autorskich projektów graficznych zrealizowanych przez malarkę Urszulę Clarise. Każde z urządzeń nawiązuje w pewien sposób do świata kulinariów, sztuki oraz muzyki.

Czytaj więcej...
Polacy docenieni

ANTALIS INTERIOR DESIGN AWARD

Polacy docenieni w konkursie

2020-05-01

31 marca br. ogłoszono zwycięzców konkursu „Antalis Interior Design Award”, organizowanego przez Antalis, czołowego europejskiego dystrybutora papierów, rozwiązań opakowaniowych i komunikacji wizualnej. Wśród laureatów znalazły się dwie firmy z Polski.

Czytaj więcej...
Sposoby na organizację

Decoroom

Sposoby na organizację domowego biura

2020-05-01

Podczas pracy zdalnej szczególnie ważne jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni w domu, która ma bezpośredni wpływ na naszą kreatywność, efektywność i możliwość koncentracji. Jak przeorganizować wnętrze, aby profesjonalnie wykonywać w domu wszystkie swoje służbowe obowiązki?

Czytaj więcej...
Polacy z nagrodą

DEVO

Polacy z nagrodą Red Dot 2020

2020-05-01

Devo – polski producent mebli łazienkowych zdobył prestiżową nagrodę w międzynarodowym konkursie „Red Dot” 2020 za nowatorski projekt kolekcji OVAL. Autorami projektu są Marta Niemywska-Grynasz oraz Dawid Grynasz z Grynasz Studio.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket