Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Kolumny głośnikowe

SONUS FABER

Kolumny głośnikowe Olympica Nova

2019-12-03

Włoski styl i wyjątkowe brzmienie

Firma Sonus faber wprowadza do oferty nową serię kolumn głośnikowych – Olympica Nova. Powstała ona na bazie istniejącej już linii Olympica. Tym samym łączy tradycję i innowacje techniczne, oferując zaawansowane rozwiązania, które stanowią cechę charakterystyczną włoskiej marki.

Czytaj więcej...
Soundbar

TCL

Soundbar TS7010

2019-12-03

Popraw brzmienie telewizora

W ofercie firmy TCL dostępny jest soundbar TS7010. Jest to 2.1-kanałowy system audio, który obsługuje dźwięk m.in. w standardzie Dolby Digital. Dzięki wykorzystywanym przetwornikom urządzenie może wzbogacić brzmienie praktycznie każdego odbiornika telewizyjnego.

Czytaj więcej...
Wzmacniacz

MONITOR AUDIO

Wzmacniacz IA40-3

2019-12-03

Kompaktowy model instalacyjny

Monitor Audio wprowadził do sprzedaży wzmacniacz instalacyjny IA40- 3. Stosunkowo niewielkich rozmiarów urządzenie wyposażone zostało w cyfrowe i analogowe wejścia oraz łączność Bluetooth. Dekoduje sygnał Dolby Digital.

Czytaj więcej...
Karta dźwiękowa

CREATIVE

Karta dźwiękowa Sound Blaster X3

2019-12-03

Karta z techniką Super X-Fi

Firma Creative zaprezentowała zewnętrzną kartę dźwiękową Sound Blaster X3. Jest to pierwszy z popularnej od lat serii Sound Blaster model, w którym zastosowano przełomową dla tego producenta, wielokrotnie nagradzaną technikę przetwarzania dźwięku Super X-Fi.

Czytaj więcej...
Wzmacniacz

DENON

Wzmacniacz PMA-150H

2019-12-03

Współpraca z systemem Heos

W ofercie marki Denon pojawił się nowy model wzmacniacza – PMA-150H. Mimo niewielkich rozmiarów urządzenie skrywa wiele przydatnych rozwiązań technicznych. Jest kompatybilne z systemem multiroom Denon Heos.

Czytaj więcej...
Kabel zasilający

TAGA HARMONY

Kabel zasilający TPC

2019-12-03

Audiofilskie zasilanie

Marka TAGA Harmony ma w ofercie nie tylko świetnie brzmiący sprzęt audio, ale również akcesoria, które pozwalają zapewnić wyjątkowe brzmienie, pozbawione zniekształceń. Do sprzedaży wprowadziła bardzo dobrej jakości przewód zasilający, który może być używany z filtrami zasilania (seria PF) tego producenta, ale również z innymi urządzeniami audio-wideo i nie tylko.

Czytaj więcej...
Antena

TECHNISAT

Antena DVB-T/T2 VerticalMUX 8

2019-12-03

Antena szerokopasmowa z filtrem LTE

Aby odbierać kanały TV MUX-8 trzeba użyć anteny VHF. Zwrotnica umożliwia dodanie anteny UHF do odbioru pozostałych multipleksów i anteny FM.

Czytaj więcej...
Telewizor

HITACHI

Telewizor UHD 43HAK6150

2019-12-03

Android TV 9.0 i Chromecast

Telewizor wyposażono w szereg najnowszych rozwiązań technicznych dostępnych w urządzeniach z wyższej półki.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket