Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Robot planetarny

BOSCH

Robot planetarny MUMXL20W

2016-01-02

Do rodziny robotów MaxxiMUM marki Bosch dołączył nowy model. Urządzenie o symbolu MUMXL20W to produkt stylowy, zwracający uwagę m.in. kolorystyką. Biały kolor ze stalowymi elementami doskonale wpisuje się w nowoczesne i minimalistyczne wzornictwo.

Czytaj więcej...
Skuteczne rozdrabnianie

GORENJE

Skuteczne rozdrabnianie HBX884QE

2015-12-31

Blendery ręczne muszą być... poręczne! Dlatego tak duże znaczenie mają wymiary korpusu i rodzaj sterowania. To one wpływają na łatwość i wygodę obsługi.

Czytaj więcej...
Nagroda wystawy CES

MUSAIC

Nagroda wystawy CES

2015-12-11

Firma Musaic, znana z innowacyjnych urządzeń do strumieniowego odtwarzania muzyki, otrzymała wyróżnienie Innovation Awards Honoree wystawy CES w kategorii "komponentów i akcesoriów do domowych systemów audio-wideo".

Czytaj więcej...
Zwiększa zasięg radia cyfrowego

POLSKIE RADIO

Zwiększa zasięg radia cyfrowego

2015-12-03

Od 1 grudnia 2015 r. mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego mogą słuchać emitowanych cyfrowo audycji Polskiego Radia z nowego obiektu w Solcu Kujawskim.

Czytaj więcej...
Dla prawdziwych koneserów -

SIEMENS

Dla prawdziwych koneserów - ekspres automatyczny TI907201RW EQ.9 s700

2015-12-01

Znawcy kawy wiedzą, że aby wydobyć głębię jej smaku i intensywność aromatu, musi być ona odpowiednio przygotowana. Dla tych, którzy cenią wygodę parzenia „małej czarnej” i szukają profesjonalnych rozwiązań, powstał nowy ekspres automatyczny marki Siemens.

Czytaj więcej...
Zdrowe soki w domowej odsłonie -

PHILIPS

Zdrowe soki w domowej odsłonie - wyciskarki do soków Avance

2015-12-01

Naturalne soki są podstawą zdrowego odżywiania się. Dzięki sokowirówkom czy wyciskarkom można przygotować je samodzielnie we własnym domu. Chodzi o komfort, wygodę i łatwość przygotowania.

Czytaj więcej...
Wodoodporny i przenośny

POLK AUDIO

Wodoodporny i przenośny

2015-11-30

Firma Rafko Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio, wprowadza na polski rynek nową submarkę - Polk Audio Boom, skierowaną przede wszystkim do młodych użytkowników. Pierwszym produktem, który pojawi się w Polsce, jest Swimmer - przenośny wodoodporny głośnik Bluetooth.

Czytaj więcej...
Słuchawkowa ekstraklasa

ULTRASONE

Słuchawkowa ekstraklasa

2015-11-30

W ramach serii Edition bawarski producent słuchawek - firma Ultrasone - przygotował unikatowe, ręcznie montowane słuchawki Edition M, które zarówno świetnie wyglądają, jak i znakomicie grają.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket