Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Pierwsza sala kinowa z

SAMSUNG

Pierwsza sala kinowa z ekranem LED

2017-07-27

Firma Samsung Electronics ogłosiła uruchomienie pierwszej na świecie sali kinowej wyposażonej w ekran Samsung Cinema LED Display. Wyświetlacz kinowy został zainstalowany w koreańskim Lotte Cinema World Tower.

Czytaj więcej...
Roboty LG wkraczają do

LG

Roboty LG wkraczają do największego portu lotniczego w Korei

2017-07-26

Inteligentne rozwiązania LG ułatwią życie milionom pasażerów – LG przekazuje najnowsze roboty lotnisku Incheon International Airport w Seulu

Czytaj więcej...
Sprzęt AGD na

SAMSUNG

Sprzęt AGD na urlopie

2017-07-20

Okres wakacji to czas odpoczynku i planowania letnich wyjazdów. To też moment, w którym na dłużej zostawiamy puste mieszkania. By spokojnie relaksować się z dala od codziennych stresów i obowiązków domowych, pamiętajmy, by przed wyjazdem odpowiednio przygotować dom i sprzęt do naszej nieobecności. Unikniemy dzięki temu niepotrzebnych nerwów, ale i zmniejszymy rachunki za prąd. O czym zatem nie możemy zapominać?

Czytaj więcej...
Sposób na kuchnię

MAX KUCHNIE

Sposób na kuchnię w stylu skandynawskim

2017-07-20

Od pewnego czasu panuje moda na jasne, nowoczesne, przestronne wnętrza kuchenne. Wszędzie panują biele, beże oraz szarości.

Czytaj więcej...
Wysublimowany podmuch

STADLER FORM

Wysublimowany podmuch powietrza

2017-07-19

W trwającym sezonie letnim, jak co roku będziemy poszukiwać wytchnienia od wysokich temperatur, które są szczególnie dokuczliwe dla osób pracujących bądź spędzających czas w mieście, w czterech ścianach. Zimna kąpiel, klimatyzatory, chłodne napoje czy odpowiednie zaciemnienie pokoju to sposoby na wszechobecny skwar. Jednak powszechnym i najprostszym remedium pozostaje wentylator wprawiający w ruch powietrze w zamkniętym pomieszczeniu. Naprzeciwko oczekiwaniom, z bogatą ofertą wentylatorów, wychodzi szwajcarska firma Stadler Form.

Czytaj więcej...
Wyrafinowana kuchnia

MAX KUCHNIE

Wyrafinowana kuchnia w stylu wiktoriańskim

2017-07-19

Dziś pod lupę weźmiemy styl, który wywodzi się z Wielkiej Brytanii. Oczywiście mowa o stylu wiktoriańskim, czyli nieco wyrafinowanej aranżacji kuchennego wnętrza. Ten specyficzny styl da się lubić, jednak należy go odpowiednio dopracować. Urządzając kuchnię w tym stylu należy przestrzegać kilku zasad i kierować się pewnymi trendami. Jesteście ciekawi naszego sposobu na urządzenie kuchni w stylu wiktoriańskim? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Czytaj więcej...
Nabywa europejską firmę

ELECTROLUX

Nabywa europejską firmę Best

2017-07-19

Electrolux ogłosił niedawno, że doszedł do porozumienia w sprawie nabycia firmy Best, europejskiego producenta nowoczesnych i designerskich okapów kuchennych. Dzięki temu przejęciu Electrolux będzie w stanie zaoferować kompleksowe portfolio produktów kuchennych do zabudowy oraz utrzymać długoterminowy, zyskowny wzrost w regionie.

Czytaj więcej...
Nowa marka w dystrybucji

GEORGE FOREMAN

Nowa marka w dystrybucji Spectrum Brands

2017-07-19

Sezon grillowy w pełni. Idealny to czas, aby zaprezentować miłośnikom pachnącej, soczystej kuchni nową markę na polskim rynku. I to jaką!

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket