Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wiosenny cashback

MIO

Wiosenny cashback

2017-04-27

Firma Mio ogłosiła wiosenną promocję dla swoich klientów. Akcją promocyjną zostały objęte urządzenia 2 w 1, mające dodatkowo funkcję wideorejestratora, oraz nawigacje samochodowe.

Czytaj więcej...
Program lojalnościowy

NELRO DATA

Program lojalnościowy Connect Club

2017-04-03

Z dniem 1 kwietnia br. spółka Nelro Data SA wdrożyła swój pierwszy program dla partnerów zainteresowanych korzyściami z długoterminowej współpracy.

Czytaj więcej...
Program rejestracji

LEXAR

Program rejestracji produktów

2017-04-03

Wyłączny dystrybutor marki Lexar w Polsce, firma My Adventure Sp. z o.o., ogłosił wprowadzenie programu rejestracji produktów.

Czytaj więcej...
Program

SAMSUNG

Program Guard S8

2017-03-30

Rozpoczęła się już przedsprzedaż smartfonów Galaxy S8 i S8+, która potrwa do 19 kwietnia. Osoby decydujące się na zakup już dziś, będą mogły cieszyć się najnowszym telefonem na 8 dni przed oficjalnym startem sprzedaży w sklepach. Z myślą o nowych użytkownikach firma Samsung uruchamia także program Guard S8, oferujący dodatkowe korzyści dla konsumentów.

Czytaj więcej...
Wielkanocna

CYFROWY POLSAT

Wielkanocna promocja

2017-03-21

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Cyfrowy Polsat przygotował specjalną promocję, która zapewni wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny. Aż 179 kanałów telewizyjnych, w tym kanały Eleven i HBO, oraz serwisy Cyfrowy Polsat GO i HBO GO – wszystko to na start przez trzy miesiące bez opłat, a do tego nowoczesny i nagradzany dekoder EVOBOX PVR już za 1 zł. Z Cyfrowym Polsatem te święta będą wyjątkowe! 

Czytaj więcej...
UltraPower i stacja pary gratis

ELECTROLUX

UltraPower i stacja pary gratis

2017-03-17

Z początkiem marca rozpoczęła się promocja wspierająca sprzedaż odkurzaczy bezprzewodowych UltraPower marki Electrolux. Do zdobycia cenna nagroda.

Czytaj więcej...
Testuj okap przez 30 dni…

FABER

Testuj okap przez 30 dni…

2017-03-01

…albo kochaj go przez lata. Właśnie z takiego założenia wychodzi producent, oferując promocję pt. „Kochaj albo rzuć”. Akcja promocyjna trwa do końca marca.

Czytaj więcej...
Testuj Air Silence przez 30 dni

VAX

Testuj Air Silence przez 30 dni

2017-02-17

Z dniem 16 stycznia wystartowała akcja promocyjna, której celem jest pełna satysfakcja z zakupu odkurzacza z serii Air Silence marki Vax.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket