Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

W nowym wcieleniu

BABYLISS PARIS

W nowym wcieleniu

2019-10-11

Sezon jesienno-zimowy marka BaByliss wita w całkowicie odświeżonej i rewolucyjnej odsłonie. Efektowna zmiana identyfikacji wizualnej ma swoją premierę pod hasłem „Get your look”.

Czytaj więcej...
Skuteczne czyszczenie

PAROWNICE I CZYŚCIKI PAROWE

Skuteczne czyszczenie przy pomocy pary wodnej

2019-10-11

Para wodna ma bardzo zróżnicowane i skuteczne zastosowanie. Od lat wykorzystywana jest nie tylko do prasowania i gotowania, ale też do czyszczenia przeróżnych powierzchni. Nie bez powodu na rynku pojawia się wiele urządzeń łączących np. odkurzanie z użyciem pary, która dodatkowo czyści podłogę na mokro.

Czytaj więcej...
Największa w Polsce strefa słuchawek na

AUDIO VIDEO SHOW

Największa w Polsce strefa słuchawek na Audio Video Show 2019

2019-10-09

Fot. Darek Kawka

Już 8 listopada rozpocznie się Audio Video Show – druga co do wielkości w Europie wystawa dedykowana najlepszym urządzeniom ze świata dobrego dźwięku i obrazu. Stałym elementem wydarzenia jest specjalna strefa słuchawek, która w trakcie Audio Video Show 2019 zostanie ulokowana na PGE Narodowym.

Czytaj więcej...
Innowacyjne AGD

IFA

Innowacyjne AGD na IFA 2019

2019-10-09

Jaki będzie dom przyszłości? Jaka będzie kuchnia przyszłości? Na te pytania starało się odpowiedzieć wielu producentów sprzętu AGD, którzy prezentowali swój innowacyjny sprzęt na berlińskich targach, które od lat cieszą się olbrzymią popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających.

Czytaj więcej...
3 lata dodatkowej gwarancji

BOSCH

3 lata dodatkowej gwarancji

2019-10-08

Firma Bosch rozpoczęła akcję promocyjną „Technologia i ochrona na lata”, w której przedłuża gwarancję na sprzęt AGD nawet o dodatkowe 3 lata. Aby z niej skorzystać, należy kupić urządzenie marki Bosch objęte promocją wraz z meblami w studiu mebli kuchennych.

Czytaj więcej...
Bezprzewodowa muzyka na kilka sposobów

STREAMING AUDIO

Bezprzewodowa muzyka na kilka sposobów

2019-10-08

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki umożliwiają obecnie różnorodne urządzenia audio i audio-wideo – od radioodbiorników, przez głośniki bezprzewodowe, komponenty do systemów stereo i kina domowego, po smartfony, tablety, a nawet telewizory. Zależnie od producenta sprzętu lub też wykorzystywanego oprogramowania opcje streamingu są bardzo zróżnicowane.

Czytaj więcej...
Regulacje prawne dotyczące pożyczki

Regulacje prawne dotyczące pożyczki

2019-10-07

Konsumenci często korzystają z pożyczek. Jest to szybki i prosty sposób pozyskania pieniędzy na zakup określonych rzeczy. Na rynku jest bardzo wiele ofert z których konsument może skorzystać. Zawsze jednak trzeba zwrócić szczególną uwagę na treść umowy pożyczki w której określone są warunki na jakich pożyczamy pieniądze.

Czytaj więcej...
Pralkosuszarka

SHARP

Pralkosuszarka ES-HDH0147W0-PL

2019-10-03

Wygodny załadunek i skuteczne suszenie

W ofercie marki Sharp dostępna jest pralkosuszarka ES-HDH0147W0-PL. Dzięki temu wszechstronnemu modelowi usuniemy nie tylko uporczywe plamy i zabrudzenia, ale też szkodliwe dla zdrowia detergenty. To model idealny zwłaszcza dla domowników cierpiących na alergie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket