Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Produkty marki TEKA

RTV EURO AGD

Produkty marki TEKA od września dostępne w RTV EURO AGD

2019-09-18

RTV EURO AGD wprowadziło z początkiem września do swojej oferty sprzęt i urządzenia kuchenne globalnego producenta AGD – marki TEKA. Produkty TEKA będą dostępne zarówno w sklepie internetowym www.euro.com.pl, jak i w wybranych sklepach stacjonarnych EURO.

Czytaj więcej...
Październik miesiącem edukacji

ELEKTROEKO

Październik miesiącem edukacji na temat recyklingu elektrośmieci

2019-09-18

13 października br. już po raz drugi będziemy obchodzić w Polsce Międzynarodowy Dzień Bez Elektrośmieci. Z tej okazji w październiku przeprowadzonych zostanie szereg akcji edukacyjnych skierowanych do konsumentów, mediów, instytucji oraz przedsiębiorców mających na celu propagowanie idei recyklingu elektrośmieci. Oficjalnym organizatorem działań w Polsce jest ElektroEko. Honorowy patronat wydarzeniu przyznali Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Środowiska oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Czytaj więcej...
Obowiązek uwidaczniania cen

Obowiązek uwidaczniania cen

2019-09-04

Konsument powinien mieć możliwość zapoznania się z ceną produktu, który chce nabyć. Nie może być tak, że klient szuka sprzedawcy, by zapytać ile dany produkt kosztuje. Ceny powinny być widoczne i wyraźne, przedstawione w taki sposób, aby nie budziły wątpliwości. Jakie obowiązki w tym zakresie ciążą na sprzedawcy? Jakie grożą konsekwencje za ich niewykonanie?

Czytaj więcej...
Najważniejsze rozwiązania techniczne

JAK TO DZIAŁA?

Najważniejsze rozwiązania techniczne w oczyszczaczach

2019-09-03

Budowa oczyszczaczy jest zróżnicowana w zależności od funkcji, jakie może pełnić dany model. Każdy z dużych producentów wprowadza własne rozwiązania, które są chronione patentami. Oczyszczacze składają się z obudowy, wykonanej najczęściej z wytrzymałego tworzywa, silnika, systemu filtracyjnego, czujników, panelu obsługowego i elektroniki.

Czytaj więcej...
Wzmacniacz

ARCAM

Wzmacniacz SA30

2019-09-02

Hi-endowe stereo w klasie G

Firma Arcam, jedna z najbardziej znanych i cenionych brytyjskich marek w branży audio, wprowadziła do oferty wzmacniacz zintegrowany, który stał się jednocześnie jej „topowym” produktem. Jak podkreślał Scott Campbell, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Arcam – model SA30 reprezentuje nowy punkt odniesienia w dziedzinie wzmacniaczy stereofonicznych Arcama.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

SHARP

Radioodbiornik DR-P355

2019-09-02

Wnawiązaniu do klasyki

Firma Sharp ma w ofercie radioodbiornik DR-P355. Urządzenie zostało zamknięte w stylowej drewnianej obudowie i swoim wzornictwem nawiązuje do klasycznych radioodbiorników, produkowanych jeszcze w XX w.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket