Pralkosuszarka ES-HDH0147W0-PL

Pralkosuszarka

Wygodny załadunek i skuteczne suszenie

W ofercie marki Sharp dostępna jest pralkosuszarka ES-HDH0147W0-PL. Dzięki temu wszechstronnemu modelowi usuniemy nie tylko uporczywe plamy i zabrudzenia, ale też szkodliwe dla zdrowia detergenty. To model idealny zwłaszcza dla domowników cierpiących na alergie.

Model ES-HDH0147W0-PL może uprać nawet 10 kg, a wysuszyć 6 kg odzieży. Wyboru odpowiedniego programu prania lub suszenia dokonujemy za pomocą wygodnego pokrętła, a postępy pracy możemy śledzić na czytelnym wyświetlaczu LED. Załadunek ułatwiają duże drzwi o średnicy aż 47 cm. Pralkosuszarka została wyposażona w program Allergy Smart, który dba nie tylko o usuwanie alergenów z odzieży, ale także zapewnia płukanie, eliminujące pozostałości detergentów. W uszczelce i łopatkach bębna oraz w zbiorniku na detergent zastosowano materiał antybakteryjny, ułatwiający likwidację szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Dzięki temu wnętrze urządzenia pozostaje zawsze czyste i świeże. Nie zabrakło również funkcji EcoLogic, kontrolującej ilość wody, temperaturę i obroty silnika, aby dostosować je do wielkości załadunku. Model ES-HDH0147W0-PL pracuje w klasie efektywności energetycznej A. Maksymalna prędkość obrotowa bębna to 1400 obr./min. Poziom hałasu generowanego podczas prania wynosi 58 dB(A), podczas wirowania 77 dB(A), a podczas suszenia 64 dB(A).

2019-10-03