Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ELDOM

Automatyczny ekspres przelewowy KA500 Cafe Aromax

Automatyczny ekspres przelewowy

Zawsze świeża kawa

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie poranka bez kubka gorącej kawy, marka Eldom wprowadziła do oferty nowy, wyjątkowy na naszym rynku, automatyczny ekspres przelewowy KA500 Cafe Aromax. Jednorazowo zaparzymy w nim aż do 10 filiżanek napoju i, co ważne, zmielimy sami świeżą kawę dzięki wbudowanemu młynkowi.

Można przy tym używać kawy już mielonej. W zestawie jest dołączona miarka, która pozwala wygodnie odmierzyć odpowiednią jej ilość. W trybie z młynkiem po zmieleniu kawy ekspres automatycznie rozpoczyna pracę. W zbiorniku na ziarna zmieści się ich 60 g.

Model KA500 jest nie tylko funkcjonalny, ale również bardzo elegancki oraz prosty i wygodny w obsłudze. Sprzęt ma efektowną wizualnie obudowę w kolorze inox, szklany dzbanek z podziałką i nienagrzewającym się uchwytem, panel sterowania z podświetlanym wyświetlaczem LCD i programatorem czasowym oraz blokadę kapania (Anti-Drip). Jest też wyposażony w wytrzymały filtr ze stali nierdzewnej, szybko się nagrzewa i długo utrzymuje stałą temperaturę zaparzonej kawy dzięki podgrzewanej płycie pod dzbankiem.

Jego czyszczenie nie sprawia żadnego kłopotu, a pojemnik na kawę wraz z młynkiem i filtrem można nawet myć w zmywarce. Moc ekspresu to 1050 W. Zbiornik na wodę wyposażono w podziałkę. Dzięki temu z łatwością możemy dozować wodę w zależności od liczby filiżanek kawy, którą chcemy uzyskać. Maksymalna pojemność zbiornika to 1,2 l.

Dzięki funkcji automatycznego startu ekspres Eldom KA500 Cafe Aromax można zaprogramować, aby zaczął pracę o określonej godzinie. Dzięki temu o poranku przywita nas świeżo zaparzona kawa. Nie zabrakło także funkcji automatycznego wyłączania, dzięki której sprzęt sam wyłączy się po około 40 minutach. Ekspres objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Automatyczny ekspres przelewowy
Automatyczny ekspres przelewowy
Automatyczny ekspres przelewowy
2019-04-29

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket