Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BOSCH

Płyta indukcyjna PVW851FB5E

Płyta indukcyjna

Nowe możliwości, nowy kształt induktorów

Do oferty marki Bosch dołączyły nowe płyty indukcyjne. Urządzenia te są odpowiednikami dotychczas oferowanych. W nowych modelach okrągłe pola indukcyjne zastąpiono jednak induktorami o nowych kształtach. Dzięki temu dystrybucja wytwarzanego ciepła jest równomierna i zoptymalizowana. Reprezentantem nowej serii płyt grzewczych jest 80-centymetrowy model PVW851FB5E.

Został on wyposażony w 5 stref grzewczych, każda z własnym wskaźnikiem zalegania ciepła. Wszystkie strefy zostały wyposażone w funkcję PowerBoost, która pozwala na szybsze gotowanie na wybranym polu grzewczym dzięki znacznie zwiększonej mocy (aż do 50 proc.). Model PVW851FB5E obsługuje też rozwiązanie Combi Zone – możliwość łączenia dwóch pól grzewczych w jedną, spójną strefę. Dzięki temu użytkownik ma większą swobodę podczas przygotowywania potraw i może gotować np. w dużych brytfannach.

Dostępny jest także timer, który wyłącza odpowiednie pole grzewcze po upłynięciu nastawionego czasu gotowania.

Urządzenie wyposażono również w funkcję MoveMode, która umożliwia automatyczne ustawienie poziomów grzania i pozwala na szybkie gotowanie na przednim polu grzewczym (na najwyższym, 9. poziomie grzania) i podtrzymywanie potrawy w cieple na tylnym polu grzewczym (po przesunięciu naczynia na pole strefa uruchamia się automatycznie na 1. poziomie grzania).

W urządzeniu zastosowano intuicyjny panel sterowania DirectSelect, dzięki któremu można w wygodny sposób wybrać strefy gotowania i ustawić dla nich odpowiedni poziom mocy. Dzięki niemu użytkownik ma szybki dostęp do dodatkowych funkcji urządzenia. Moduł sterowania zawiera praktyczny wskaźnik zużycia energii, a także funkcję szybkiego uruchomienia (QuickStart) i wznowienia pracy (ReStart).

Model PVW851FB5E został wykończony ozdobnym szlifem z przodu i po bokach urządzenia. Indukcyjna konstrukcja płyty grzewczej zapewnia szybkie i precyzyjne gotowanie przy stosunkowo małym zużyciu energii (klasa efektywności energetycznej A).

W tej linii urządzeń dostępny jest również inny model o szerokości 80 cm – PVS851FB5E, który został wyposażony w 4 pola grzewcze, w tym dwa mogące pracować w trybie Combi.

Płyta indukcyjna
2019-04-29

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket