Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Nowa kampania

SAMSUNG

Nowa kampania promująca lodówki

2019-07-11

Lato to najważniejszy okres w roku dla producentów urządzeń z kategorii chłodniczej. W tym okresie odnotowuje się znaczące wzrosty sprzedaży. Dlatego Samsung, lider na rynku chłodnictwa w Polsce, startuje z kampanią wizerunkową lodówek prezentując swoje innowacyjne technologie.

Czytaj więcej...
Parametry, filtracja

ODKURZACZE

Parametry, filtracja i etykiety energetyczne

2019-07-08

Parametry techniczno-użytkowe to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru odkurzacza. zwracajmy uwagę nie tylko na moc, ale też poziom hałasu czy wskaźnik reemisji kurzu.

Czytaj więcej...
Dla...

ROBOTY SPRZĄTAJĄCE

Dla... wygodnych!

2019-07-08

Alternatywą dla klasycznych odkurzaczy, w pracy których niezbędny jest udział człowieka, są roboty sprzątające. urządzenia te cieszą się coraz większą popularnością.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne strefy

SYSTEMY MULTIROOM

Funkcjonalne strefy dźwięku i obrazu

2019-07-02

Nagłośnienie wielu pomieszczeń w systemie multiroom jest bardzo wygodnym, praktycznym, choć niekoniecznie tanim w realizacji rozwiązaniem, chociażby z uwagi na liczbę komponentów koniecznych do wykorzystania. Jednak zwłaszcza w połączeniu z multiroomem wideo wydatki na tego typu rozwiązanie mogą szybko się „odwdzięczyć” nie tylko świetnym dźwiękiem i obrazem, ale przede wszystkim komfortem użytkowania i różnorodną funkcjonalnością.

Czytaj więcej...
Przekąski

SUSZARKI DO ŻYWNOŚCI

Przekąski zdrowe i domowe

2019-07-02

Suszenie to jedna z najlepszych metod konserwacji żywności. Wysuszone warzywa i owoce zachowują smak i walory odżywcze i mogą być konkurencją dla niezdrowych przekąsek typu chipsy czy paluszki.

Czytaj więcej...
Współpraca płyty

KUCHNIA

Współpraca płyty i okapu

2019-07-02

Coraz więcej producentów AGD do zabudowy ma w ofercie płyty grzejne zintegrowane z okapem. Współpraca niektórych modeli płyt i okapów jest jednak możliwa nawet wówczas, gdy są to dwa osobne urządzenia. W takim wypadku sterowanie okapem może odbywać się bezprzewodowo. Każde z tych rozwiązań znajduje w kuchennej zabudowie swoje zastosowanie. Wszystko zależy od preferencji domowników i odpowiedniej aranżacji wnętrza.

Czytaj więcej...
Zaprasza na wrześniowe Max Expo

GALICJA TOMASZEK

Zaprasza na wrześniowe Max Expo

2019-07-01

Znamy datę kolejnej, 5. już edycji targów Max Expo. W tym roku impreza, organizowana jak zwykle na wielką skalę i z olbrzymim rozmachem, odbędzie się w dniach od 13 do 15 września. Targi ponownie zagoszczą w malowniczo położonym hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Czytaj więcej...
Odkryj

AMICA

Odkryj kuchnię na nowo

2019-07-01

Marka Amica rozpoczęła nową kampanię reklamową, w której promuje linię sprzętów kuchennych do zabudowy zaprojektowaną w oparciu o obserwacje, badania i testy sprzętu w domach użytkowników.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket