Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Brylantem

KAERCHER

Brylantem Polskiej Gospodarki

2019-09-25

Kolejne prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane polskiemu oddziałowi firmy Karcher. „Brylant Polskiej Gospodarki 2018” potwierdza znakomitą kondycję przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...
Produkty marki TEKA

RTV EURO AGD

Produkty marki TEKA od września dostępne w RTV EURO AGD

2019-09-18

RTV EURO AGD wprowadziło z początkiem września do swojej oferty sprzęt i urządzenia kuchenne globalnego producenta AGD – marki TEKA. Produkty TEKA będą dostępne zarówno w sklepie internetowym www.euro.com.pl, jak i w wybranych sklepach stacjonarnych EURO.

Czytaj więcej...
Październik miesiącem edukacji

ELEKTROEKO

Październik miesiącem edukacji na temat recyklingu elektrośmieci

2019-09-18

13 października br. już po raz drugi będziemy obchodzić w Polsce Międzynarodowy Dzień Bez Elektrośmieci. Z tej okazji w październiku przeprowadzonych zostanie szereg akcji edukacyjnych skierowanych do konsumentów, mediów, instytucji oraz przedsiębiorców mających na celu propagowanie idei recyklingu elektrośmieci. Oficjalnym organizatorem działań w Polsce jest ElektroEko. Honorowy patronat wydarzeniu przyznali Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Środowiska oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Czytaj więcej...
Marka Fagor w portfolio

AMICA

Marka Fagor w portfolio

2019-09-10

Amica podpisała umowę licencyjną z Fagor S. Coop., na mocy której będzie sprzedawała duże AGD pod marką Fagor. Dobrze znanej w Hiszpanii marce pozwoli to powrócić na rynek z nowoczesnymi produktami najwyższej jakości. Dla Grupy Amica będzie to kolejny etap zwiększania sprzedaży w Europie. Właścicielem marki pozostanie Fagor S. Coop.

Czytaj więcej...
Najważniejsze rozwiązania techniczne

JAK TO DZIAŁA?

Najważniejsze rozwiązania techniczne w oczyszczaczach

2019-09-03

Budowa oczyszczaczy jest zróżnicowana w zależności od funkcji, jakie może pełnić dany model. Każdy z dużych producentów wprowadza własne rozwiązania, które są chronione patentami. Oczyszczacze składają się z obudowy, wykonanej najczęściej z wytrzymałego tworzywa, silnika, systemu filtracyjnego, czujników, panelu obsługowego i elektroniki.

Czytaj więcej...
Duże ekrany

TELEWIZORY I MONITORY

Duże ekrany – nowy trend

2019-09-02

Rośnie zainteresowanie ekranami o przekątnych od 55 do 80 cali. Są one zróżnicowane cenowo w zależności od rozdzielczości ekranu (8K Ultra HD, 4K Ultra HD i Full HD), przekątnej oraz wyposażenia.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket