Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Nowe logo

DAB+

Nowe logo dla cyfrowego radia

2019-07-29

Radiofonia cyfrowa DAB+ (Digital Audio Broadcasting Plus) zyskała nowy logotyp. Nowy znak graficzny został zaprojektowany m.in. z myślą o skuteczniejszej promocji standardu DAB+ na rynku europejskim.

Czytaj więcej...
Asystent Google

SONOS

Asystent Google w multiroom

2019-07-29

Firma Sonos ogłosiła wprowadzenie do swoich urządzeń (przez bezpłatną aktualizację oprogramowania) obsługi asystenta głosowego Google.

Czytaj więcej...
Konferencja

IFA

Konferencja Innovations Media Briefing

2019-07-29

W ramach przygotowań do IFA 2019 około 300 przedstawicieli mediów zapoznało się z trendami i innowacjami na konferencji Innovations Media Briefing.

Czytaj więcej...
Platforma nc+

NC+

Platforma nc+ zmienia nazwę na Canal+

2019-07-29

Operator nc+ w e-mailach do swoich klientów informuje, że we wrześniu 2019 r. zmienia nazwę na Canal+.

Czytaj więcej...
Kodeks dobrych praktyk

APPLiA POLSKA

Kodeks dobrych praktyk dla żelazek

2019-07-26

Od lipca konsumenci mogą łatwiej porównywać wydajność żelazek i generatorów pary. Wszedł w życie Kodeks dobrych praktyk producentów i importerów żelazek.

Czytaj więcej...
Producenci AGD skupieni w APPLiA

APPLiA POLSKA

Producenci AGD skupieni w APPLiA apelują o respektowanie prawa w sprawie wycofania etykiet dla odkurzaczy

2019-07-26

W styczniu 2019 r. uprawomocnił się wyrok Sądu Generalnego Unii Europejskiej stwierdzający nieważność Rozporządzenia delegowanego Komisji UE nr 665/2013 w sprawie etykiet dla odkurzaczy w związku z wyrokiem w sprawie Komisja Europejska Dyson (T-544/13).

Czytaj więcej...
Startuje

CYFROWY POLSAT

Startuje telewizja internetowa OTT

2019-07-16

Dzisiaj startuje nowa usługa w Cyfrowym Polsacie – telewizja internetowa OTT, która umożliwia odbiór kanałów telewizyjnych przez Internet od dowolnego dostawcy (po Wi-Fi lub kablu). Jeżeli klienci mają w domu jakikolwiek Internet, od dowolnego dostawcy, teraz mogą mieć telewizję Cyfrowego Polsatu – wszystko co chcą, z pakietami, jakie chcą i bez stałego abonamentu, a dekoder mogą podłączyć czy to do kabla, czy przez Wi-Fi.

Czytaj więcej...
Nowa pralko – suszarka slim

SAMSUNG

Nowa pralko – suszarka slim o pojemności aż 8 kg!

2019-07-11

Posiadanie zarówno pralki jak i suszarki to duże udogodnienie, jednak czasami ogranicza nas przestrzeń. Na szczęście na rynku dostępne są pralko – suszarki zapewniające skuteczne pranie i suszenie ubrań w jednym urządzeniu. Marka Samsung stworzyła innowacyjne pralko – suszarki slim, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom, doskonale wpasują się w aranżację każdego wnętrza.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket