Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Czajnik bezprzewodowy

MPM

Czajnik bezprzewodowy MCZ-91M

2019-07-30

Bezpiecznie i z podwójnymi ściankami

Wykonany ze stali nierdzewnej czajnik marki MPM to propozycja dla klientów poszukujących funkcjonalnego, bezpiecznego w użytkowaniu i zarazem stylowego sprzętu do przygotowywania gorących napojów.

Czytaj więcej...
Ekspres

MIELE

Ekspres CM 5500 Series 120 Bronze PearlFinish

2019-07-30

Kawa w jubileuszowej odsłonie

Swoje 120. urodziny marka Miele uczciła również zaprezentowaniem jubileuszowej wersji ekspresu automatycznego CM 5500. Dzięki niemu klienci mogą świętować wyjątkową rocznicę przy aromatycznym espresso lub latte macchiato.

Czytaj więcej...
Okap

Okap Rendero 90.1 Black

2019-07-30

Stylowa i wydajna przyścienna konstrukcja

Do okapów z linii Exclusive marki Globalo dołączył nowy, przyścienny, skośny model Rendero 90.1 Black. Urządzenie zachwyca oryginalnym wzornictwem i dużą funkcjonalnością oraz efektywnością.

Czytaj więcej...
Płyta

ELICA

Płyta z okapem NikolaTesla Flame

2019-07-30

Płomienie i… okap

Badania i wewnętrzne testy laboratoryjne przeprowadzane nieustannie przez inżynierów firmy Elica dały początek produktowi, który w pełni spełnia przepisy w zakresie mocy płomienia oraz zasilania – modelowi NikolaTesla Flame.

Czytaj więcej...
Zmywarka

SHARP

Zmywarka QW-GD54R443X

2019-07-30

Wydajne zmywanie w zabudowie

Marka Sharp nieustannie zaskakuje innowacjami w segmencie AGD, także tym do zabudowy. Doskonałym tego przykładem jest funkcjonalny model QW-GD54R443X, w którym zastosowano wiele rozwiązań technicznych ułatwiających często tak nielubianą przez domowników czynność, jaką jest zmywanie.

Czytaj więcej...
Transport wadliwego produktu przy rękojmi i gwarancji

Transport wadliwego produktu przy rękojmi i gwarancji

2019-07-29

Korzystając  z reklamacji konsument powinien zwrócić uwagę, co dla niego jest korzystniejsze rękojmia czy gwarancja. Jednym z aspektów, które powinien wziąć pod uwagę jest koszt dostarczenia wadliwej rzeczy. Jest to istotne zwłaszcza, gdy produkt jest duży i może być problem z jego transportem. Kto zatem ponosi koszty wadliwego produktu przy rękojmi, a kto przy gwarancji? W jaki sposób reguluje to prawo?

Czytaj więcej...
Okapy

FREGGIA

Okapy CHCTS5X i CHCTS7X

2019-07-29

Z myślą o świeżym powietrzu

Okapy Freggia CHCTS5X i CHCTS7X z linii Primo to idealne rozwiązanie do dużych kuchni. Inspirowane włoskimi tradycjami gotowania, obok dużej wydajności i cichej pracy wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem.

Czytaj więcej...
Szuflada

MIELE

Szuflada EVS 7010

2019-07-29

Bezuchwytowe pakowanie próżniowe

Generacja 7000 to niezwykle szeroka gama urządzeń. W tej wyjątkowej dla firmy Miele, a jednocześnie wyznaczającej nowe standardy na rynku serii produktów znajduje się szuflada do pakowania próżniowego EVS 7010.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket