Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Grająca walizka

LENCO

Grająca walizka

2016-01-07

Firma Lenco ma w ofercie wiele różnorodnych modeli gramofonów. Model TT-33 wyróżnia się jednak wyjątkową obudową, która przypomina walizkę. Pozwala ona na wygodne przenoszenie gramofonu.

Czytaj więcej...
Jednokomponentowy hi-end

TECHNICS

Jednokomponentowy hi-end

2016-01-07

Doskonale znana miłośnikom sprzętu audio marka Technics wprowadziła do swojej oferty jednokomponentowy stereofoniczny zestaw wieżowy Ottava SC-C500. Składa się on ze wzmacniacza zintegrowanego z odtwarzaczem CD (model SU-C501) oraz kolumn głośnikowych Ottava.

Czytaj więcej...
Bezprzewodowy i wyjątkowy

CAMBRIDGE AUDIO

Bezprzewodowy i wyjątkowy

2016-01-07

Model G5 to najprawdopodobniej najlepszy do tej pory bezprzewodowy głośnik firmy Cambridge Audio. Oprócz bardzo dobrej jakości brzmienia wyróżnia się on funkcjonalnością i interesującym wzornictwem.

Czytaj więcej...
Herbata na zawołanie -

CAMRY

Herbata na zawołanie - czajnik CR 1252o

2016-01-02

Czajniki elektryczne z klasycznymi wygrywają dzięki szybkości gotowania wody, wyglądowi i ciekawym rozwiązaniom. Nowe modele wprowadziła firma Camry, która zdecydowała się na klasyczne linie i intensywne kolory.

Czytaj więcej...
Inteligentne odkurzanie -

iROBOT

Inteligentne odkurzanie - robot odkurzający Roomba 886

2016-01-02

Pełny automatyzm to najlepsze określenie robotów sprzątających. Pionierem i ekspertem w dziedzinie robotyki jest firma iRobot, która wprowadziła kolejny model „topowej” serii robotów odkurzających Roomba 800.

Czytaj więcej...
Odkurzacz ręczny

HOOVER

Odkurzacz ręczny MBC500UV Vortex Ultra

2016-01-02

Vortex Ultra to urządzenie wyjątkowe i niepowtarzalne. Hoover zaproponował klientom odkurzacz ręczny specjalizujący się w czyszczeniu materacy, łóżek, sof i mebli tapicerowanych.

Czytaj więcej...
Perfekcyjne gotowanie -

BOSCH

Perfekcyjne gotowanie - robot planetarny MUMXX20T MaxxiMUM SensorControl

2016-01-02

Roboty kuchenne są „prawą ręką” każdej pani domu. W roli kuchennych pomocników doskonale spisują się modele planetarne, a zwłaszcza nowe urządzenie firmy Bosch, która zastosowała system SensorControl.

Czytaj więcej...
Po czystej stronie okna -

NILFISK

Po czystej stronie okna - myjka do okien Smart

2016-01-02

Mycie okien jest męczące i czasochłonne. Dlatego też stworzono specjalne, myjki, które to ułatwiają. Urządzenie tego typu ma w ofercie firma Nilfisk – znany producent odkurzaczy i myjek. Przedstawiamy nowość – Nilfisk Smart!

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket